Najczęściej zadawane pytania

Najczęstsze pytania

Jest to kwestia bardzo indywidualna w zależności od tego jak rozbudowana ma być strona, ale z uwagi na to, że jesteśmy młodą firmą ceny mamy bardzo konkurencyjne. Przed rozpoczęciem pracy nad stroną w porozumieniu z klientem dokonujemy wyceny i jej trzymamy się do końca.
Niewielka strona może nam zająć 1-2 tygodnie. Większe witryny zajmą odpowiednio więcej czasu – zawsze go uprzednio ustalamy z klientem i tych ustaleń się trzymamy. Jeżeli zachodzi taka potrzeba możemy pracować 7 dni w tygodniu.
Jak najbardziej możemy pomóc w jej zarządzaniu i w każdym aspekcie jej funkcjonowania. Jednocześnie każdemu klientowi po wykonaniu projektu przekazujemy możliwie proste instrukcje jak może to zrobić na własną rękę. Klienci mogą również liczyć na nasze wsparcie techniczne.
Tak, oprócz tego, że klientom przygotowujemy poradnik jak w prosty sposób można samemu zarządząc stroną, tak również oferujemy pomoc techniczną w wszelkich nagłych sprawach.
Tak. Nasza oferta jest kompletna i jeżeli zachodzi taka potrzeba pomagamy w wyborze hostingu, zakupu domeny czy związanej z tym konfiguracji.

Inne

Strony najczęściej tworzymy na WordPressie – jest to popularny i wygodny system zarządzania treścią – 35% wszystkich stron w internecie działa właśnie na nim. Dzięki WordPressowi jesteśmy wstanie wykonać stronę dla każdej możliwej działalności. Nie zamykamy się jednak tylko na ten system. Znamy również inne systemy zarządzania treścią jak Joomla, Drupal, Magento, Shopify, PrestaShop – jesteśmy wstanie również wykonać proste i lekkie strony w HTML’u.
Tak, wszystkie nasze strony są responsywne i są czytelne na każdy urządzeniu: czy to komputer, tablet lub telefon.
Dażymy do tego, aby nasze strony były jak najszybsze czyli wczytywały się błyskawicznie każdemu odwiedzającemu. Walczymy dosłownie o każdy ułamek sekundy i o to, aby strony generowały jak najmniej obciążeń dla serwera co przekłada się również na niższe koszty hostingu dla klienta.
Jako firma mamy dostęp do wielu płatnych zdjęć, które możemy wykorzystać na stronach internetowych klientów w cenie wykonania strony. Zapewniane przez nas zdjęcia mogą znacząco zmniejszyć koszt wykonania witryny.
Tak, oferujemy usługi z zakresu identyfikacji wizualnej i możemy stworzyć logo lub inne elementy graficzne.
SVG

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Skontaktuj się z nami